Krytky na jekl a trubku, konkrétně plastové zátky se závitem, jsou ideálním řešením pro ukončení sloupků, hranolů a trubek. Tyto zátky jsou vybaveny kovovým závitem, který umožňuje plynulé a opakované nastavování, což je zvláště užitečné při použití s nastavitelnými nohami, skluzy a kolečky. V naší nabídce najdete různé velikosti, například zátky 20x20 mm, 25x25 mm, 30x30 mm a 40x40 mm, všechny vyrobené z odolného polyethylénu s erodovaným povrchem pro zvýšenou přilnavost. Tyto produkty spolehlivě zakrývají ostré hrany a zvyšují bezpečnost při manipulaci.
Při výběru plastových zátek se závitem je důležité zvážit několik faktorů. Nejprve se zaměřte na velikost zátky, která musí odpovídat rozměrům jeklu nebo trubky. Dále je klíčový typ závitu, který by měl být kompatibilní s příslušenstvím, jako jsou nastavitelné nohy nebo kolečka. Kvalita materiálu je dalším důležitým aspektem – polyethylén je známý svou odolností a dlouhou životností. Erodovaný povrch zátky pak zajišťuje lepší přilnavost a snadnější manipulaci. Nakonec je vhodné zkontrolovat, zda zátka splňuje požadovanou nosnost a odolnost vůči vnějším vlivům.
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 20 x 20; Typ závitu: M8;
Kód položky:498585
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 25 x 25; Typ závitu: M8;
Kód položky:498587
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 40 x 40; Typ závitu: M10;
Kód položky:498593
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 40 x 40; Typ závitu: M8;
Kód položky:498592
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 30 x 30; Typ závitu: M8;
Kód položky:498588
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 30 x 30; Typ závitu: M10;
Kód položky:498589
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 35 x 35; Typ závitu: M10;
Kód položky:498591
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 50 x 50; Typ závitu: M10;
Kód položky:498596
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 40 x 20; Typ závitu: M10;
Kód položky:498601
Barva: černá; Materiál: polyethylén HD; Povrchová úprava: erodování; Rozměr základny: 35 x 35; Typ závitu: M8;
Kód položky:498590
Pro co nejlepší zážitek z nakupování potřebujeme Váš souhlas se zpracováním cookies, tedy malých souborů, které se dočasně ukládají ve Vašem prohlížeči. Tyto soubory umožňují funkční vyhledávání, uložení produktů v košíku, pamatují si Vaše přihlášení a pomáhají nám přiblížit Vaše zájmy, abychom Vás neobtěžovali nevhodnou reklamou.