O společnosti

Datum:24.4.2019

Jsme český internetový obchod založený v roce 2008. Snažíme se být jedničkou na českém a slovenském trhu v prodeji kvalitních a ověřených produktů z oblasti konstrukčních dílů a komponent pojezdů pro nesené posuvné brány, nesené kolejnicové brány, křídlové brány, branky a vrata a lehčí a středně těžké závěsné brány, vrata a světlolamy, včetně komponentů posuvu těžkých průmyslových vrat určených do hal a skladů.

Prodáváme kvalitní pohony a kompletní příslušenství pro křídlové brány a vrata, posuvné nesené brány, garážová vrata a garáže, pohony vrat pro průmyslové sklady, automatické vjezdové silniční závory a parkovací zábrany od renomovaných firem CAME, NICE, MARANTEC včetně již připravených setů, sestav a kompletů připravených přímo pro Vaše použití. V našem obchodě naleznete také příslušenství k pohonům bran a vrat od ostatních výrobců, např. SOMMER, GENIUS, HORMANN a SOMFY.

Významnou kategorií našich produktů jsou kované polotovary, např. hroty, špice, hutní materiál jako madla, jekly, čtyřhrany panty, kliky, zámky, kroucené prvky C S O, apod. určené pro ozdobné mříže, schodiště, brány a ploty.

Prodej kvalitních a levných nerezových komponentů pro systémy montovaného nerezové zábradlí je taktéž naší doménou, proto si neváhejte prohlédnout naší bohatou nabídku, ve které si vybere opravdu každý viz naše komponenty pro nerezové systémy s lankovou, prutovou či skleněnou výplní.

Důležitou kategorií v našem e-shopu se stala i Chytrá domácnost, kde naleznete například centrální jednotky, ovládání osvětlení, kamery, detektory a senzory a zabezpečovací systémy.

Díky našim šikovným montážníkům nabízíme instalace stínicí techniky, zábradlí i automatizaci bran a vrat do dojezdové vzdálenosti 60 km od Karlových Varů, tj. např. v okresech Karlovy Vary, Sokolov, Cheb a Chomutov. Jsme schopni zaměřit, navrhnout, dodat a namontovat jakékoliv technicky reálné řešení z následujících okruhů: systémy montovaného nerezového zábradlí a schodišť, kované výrobky jako kované mříže, kované zábradlí, kované ploty, kované brány a branky, atd. Pojezdy posuvných a kolejnicových bran, křídlové brány, vjezdy do hal a skladů, pohony a motorizace bran, vrat, garáží, vjezdů, hal, atd. Jsme autorizovaný prodejce pro Karlovarský kraj produktů firmy LOMAX - kvalitního české výrobce garážových vrat, žaluzií a předokenních rolet.

Vynikáme osobním přístupem k našim zákazníkům a věnujeme jim poradenskou péči v oblasti techniky. Neustále se posouváme vpřed a připravujeme stále nové a lepší produkty. V tom nám pomáhá pečlivě vytvořený přátelský a energetický kolektiv. Každý nápad je pro nás inspirací a my se neustále učíme něco nového.

Jsme připraveni vám poskytnout nejlepší možný přístup a proto využijte některý z kontaktů pro upřesnění potřeb Vašeho projektu či plánu.

Přejeme Vám příjemný nákup, Váš tým kovopolotovary.cz


Fotogalerie

Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2021 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.