Nerezové zábradlí se skleněnou výplní

Datum:27.11.2017

Kombinace nerezové oceli a skla bude kvalitní a elegantní doplněk Vaší domácnosti. V naší nabídce najdete komplety, ale i samostatné komponenty pro ty, kteří si rádi své zábradlí namontují sami.

Nerezové zábradlí se skleněnou výplní najdete jako součást schodišť, teras a balkonů. Nerez patří mezi nejkvalitnější materiály, a proto slouží jako odolný a dlouhověký společník.

V naší nabídce najdete příslušenství k celkem  typům nerezového zábradlí s výplní:

Systém Sklo (nerezové zábradlí se skleněnou výplní)

Sklo je součástí každého luxusního interiéru. Při montáži nerezového zábradlí se skleněnou výplní na schody perfektně vynikne lomenice tvaru schodů. Navíc sklo prosvětlí tmavé prostory a provzdušní Váš interiér.


Jak na skleněnou výplň

Při výběru skla nezapomeňte přemýšlet nad tvarem, barvou a vhodným rozměrem. Při výrobě skleněné výplně se využívají různé technologie, jako je například leštění a broušení skla, nebo úprava skla pomocí speciálních folií. Pro větší bezpečnost se může sklo i tepelně upravit, aby se zajistila vyšší odolnost proti nárazu.

Výběr skla ale necháme na Vás, protože se výrobou skleněných výplní (tabulí) prozatím nezabýváme. O to více se ale můžeme věnovat výrobě a montáži kvalitního nerezového zábradlí a jeho komponentů.


Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2021 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.