Klika Code-It® pro všechny odpůrce klíčů

Datum:12.12.2017

Klika Mul-T-Lock Code-it na dveře

Zabezpečení dveří a oken nikdy nebylo pohodlnější. Chytrá bezpečnostní klika perfektně ochrání kanceláře, sklady, ale i ostatní vnitřní prostory.

Klika Code-It® pro dveře


Jednoduchá montáž a obsluha

Klika má zabudovaný kódový zámek a v případě potřeby ji lze snadno přestěhovat na jiné dveře. Napájení probíhá pomocí baterií, takže úprava oken či dveří není nutná. Upevňuje se z vnitřní strany dveří, díky tomu nemůže dojít k demontáži z vnější strany. K uzamčení dveří použijete libovolný 4 až 6místný kód. Pro různé uživatele si klika zapamatuje až 9 přístupových kódů.


Napájení pomocí baterií

Nepotřebuje elektrickou zásuvku. Napájení pomocí baterií je velmi úsporné – na dvě baterie uskutečníte až 30 000 otevření a zavření dveří. Baterie (2x CR2) jsou součástí balení.


Inteligentní pomocník

Klika se zamyká zvenku, zevnitř místnosti jsou dveře odemčeny. Umí 2 provozní režimy:

 • Automatické zamknutí – při zavření dveří už nemusíte hledat klíče
 • Ruční zamknutí pomocí tlačítka

Přejít na produkt


Klika Code-It® pro okna


Bezpečná mikroventilace

I při poloze mikroventilace a 90° je okno zabezpečené. Díky kódovému zámku je zaručena i bezpečnost dětí, neotevřou zámek samy.


Žádné vrtání

Okenní klika Code-It® nepotřebuje úpravu okna ani žádné zapojování. K provozu postačí standartní alkalické baterie AAA, které jsou součástí balení. Baterie vydrží přibližně 2 roky (15 000 zavření a otevření okna).


Chytré zamykání

Samostatné tlačítko pro zamykání. Obsahuje funkci Zablokování po opakovaném zadání chybného kódu. Zvolit si můžete až 5 libovolných 6místných kódů.

Přejít na produkt


Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2023 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
;

Pomozte nám zlepšovat web - nastavení cookies

Pro co nejlepší zážitek z nakupování potřebujeme Váš souhlas se zpracováním cookies, tedy malých souborů, které se dočasně ukládají ve Vašem prohlížeči. Tyto soubory umožňují funkční vyhledávání, uložení produktů v košíku, pamatují si Vaše přihlášení a pomáhají nám přiblížit Vaše zájmy, abychom Vás neobtěžovali nevhodnou reklamou.