7 důvodů, proč se automatizace brány vyplatí

Datum:30.11.2018

Automatizace brány je skvělou investicí. Nabízí spoustu možností a výhod, mezi které patří například vyšší bezpečnost a bezúdržbový provoz. Nainstalovanou ji máte navíc během jednoho dne!


Je automatizace vhodná pro mou bránu?

Pokud přemýšlíte o automatizaci vaší brány, můžou vás kromě zvýšené bezpečnosti zaujmout i ostatní výhody pohonů pro brány:

Investice, která se vyplatí: Mnoho lidí předpokládá, že pohony pro brány jsou příliš drahé. Faktem ale je, že se jedná o dlouhodobou investici. Zvyšují hodnotu vašeho domova nebo nemovitosti.

Bezpečí a pohodlí: Automatizované brány poskytují bezkonkurenční bezpečnost ať už pohon instalujete doma nebo pro firemní budovu. Mohou značně snížit riziko přepadení nebo vloupání a proto vám zajistí klid na duši.

Chytřejší, než myslíte: Modernější bránové pohony se dají napojit na takzvanou chytrou domácnost nebo si můžete zvolit ovládání mobilním telefonem. Pomocí geolokace pak brána pozná, že jste v její blízkosti a automaticky se otevře, aniž byste museli hledat ovládací zařízení po kapsách.

Tichý a nenápadný: Pokud si vyberete správný bránový pohon, téměř ho neuslyšíte a nebude narušovat váš každodenní život. Bránové pohony navíc nemají příliš velké rozměry, a tak nenaruší vzhled vaší brány.

Snadná ovladatelnost: Dalším skvělým aspektem bránových pohonů je, že je můžete snadno ovládat. Kromě standardního otevření/zavření máte možnost nastavit průchod pro pěší nebo automatické zavření a přizpůsobit si pohon vašim potřebám.

Bezúdržbový provoz: Jakmile máte pohon na bráně nainstalovaný, prakticky se o ni sám postará. Protože jde o dlouhodobou investici, není třeba nic pravidelně vyměňovat.

Vysoká odolnost: Důležitým bonusem je vysoká odolnost vratových pohonů proti nepříznivým vlivům počasí. Poradí si se silným větřem a nehrozí tak poničení brány.


Jaký bránový pohon si vybrat?

Na trhu najdete nespočet druhů bránových pohonů - pohon pro křídlovou bránu, pohon pro posuvnou bránu nebo pohon pro garážová vrata. Proto je důležité si své možnosti promyslet dříve, než do pohonu investujete. Nekvalitní pohony od nespolehlivých značek budou neustále sahat do vašeho rozpočtu. Proto si vyhraňte čas na pořádné zaměření vaší brány a zvolení vhodného příslušenství (například fotobuňky a bezpečnostní maják). V případě nouze jsme tu pro Vás, proto se nás neváhejte zeptat a přesvědčte se, že jsme v prodeji pohonů jedničky.


Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2021 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.