Zástrč vrat, brány a dveří - petlice FM-067500A, 500 mm, pr.16 mm, pozinkováno
Kód položkyFM-067500A
Skladem 26 ks, k odeslání zítra
Cena bez DPH221,-
Cena s DPH268,-
Přidat do košíku (ks):
Záruka24měsíců
VýrobceIBFM
EAN8032817024179
Hmotnost1,08kg
  • Popis
  • Parametry
  • Příslušenství
  • Alternativy
  • Návody ke stažení
  • Video
  • Články
  • Dotaz na produkt
Popis
FM-067500A - Zástrč - petlice
Určeno například k zajištění křídla brány do země nebo jako vodorovnou (příčnou) zástrč.
Technické informace:
  • Délka: 500 mm
  • Průřez kulatiny: 16 mm
  • Materiál: ocel
  • Povrchová úprava: galvanicky pozinkováno
  • Rozměry: viz technický nákres
  • Rozměry základny: 25 x 140 mm
Parametry
Délka 500 mm
Průměr 16 mm