Ocelová hmoždinka FISCHER GKM do sádrokartonu

Ocelová hmoždinka FISCHER GKM do sádrokartonu
Materiál ocel standard
Hmotnost0,0041kg
Kód položkyKF-24556
DostupnostSkladem
Cena bez DPH6,96
Cena s DPH8,42
Koupit (ks):
  • Popis
  • Příslušenství
  • Alternativy
  • Návody ke stažení
  • Video
  • Články
  • Dotaz na produkt

Popis

Kvalitní ocelová hmoždinka GKM německé firmy FISCHER je určená pro rychlou montáž do sádrokartonu. Délka hmoždinky je 31 mm a tloušťka k první nosné vrstvě musí být minimálně 35 mm.

Vhodná pro jednoplášťové nebo dvouplášťové sádrokartonové stěny a pro sádrokartony s izolací na zadní straně. Není vhodná do protipožárního sádrokartonu a do dřevovláknité desky. Použití pro např. upevnění obrázků, osvětlovacích těles, patních lišt, elektrických spínačů, schránek na klíče, poliček na kořenky.
Výhodou je ostrý, samořezný závit umožňující bezpečné upevnění pomocí tvarového styku, dále rychlá a snadná montáž za použití AKU nebo elektrického šroubováku, což ulehčuje práci. Krátká upevňovací délka nevyžaduje tolik prostoru v desce a za ní.
Typ montáže - předsazená montáž. Tipy pro montáž - hmoždinka je přizpůsobená pro šrouby do dřeva, dřevotřísky a samořezné šrouby s průměrem 4 až 5 mm. Není nutné předvrtání pro tloušťku desky až do 15 mm. Pro desky silnější než 15 mm nejprve vyvrtejte otvor pomocí montážního přípravku (lze dokoupit samostatně). Montážní přípravek je také vhodný pro zašroubování vrutů. Při používání elektrického šroubováku omezte utahovací moment.
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Kovo HH cz
Konfigurátor
Proč nakoupit u nás

© 2008 - 2018 
Všechna práva vyhrazena

Líbí se vám toto zboží? Řekněte o něm svým známým!

Sdílet:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.