Externí univerzální GSM modul a přijímač PGM-03C pro dálkové ovládání pohonu brány, vrat a zařízení

Výrobce neuvedeno
Frekvence (MHz) GSM 900/1800
Hmotnost0,2kg
Kód položkyPGM-03C
DostupnostNení dostupné
  • Popis
  • Příslušenství
  • Alternativy
  • Návody ke stažení
  • Video
  • Články
  • Dotaz na produkt

PopisPGM-03C je kvalitní univerzální GSM modul / přijímač dálkového ovládání pohonu brány, vrat a závor fungující na principu prozvonění či zaslání SMS zprávy z mobilního telefonu. Pracuje na mobilní frekvenci GSM telefonů 900 / 1800 MHz, napájení 12-15 V, možnost uchování oprávněných telefonních čísel až 200 uživatelů. Modul je velmi kompaktní a lze jej vložit do většiny ovládací center pohonu brány a vrat (pokud tam máte místo) a tím jej chránit před vlivy počasí. Modul je český výrobek!
Toto zařízení se nejčastěji používá k otevírání elektrických pohonů garážových vrat či bran, ale jeho možnosti použití jsou mnohem širší. Lze jej použít ke spínání domácích spotřebičů, ovládání topení či k ovládání ohřevu teplé vody apod. Celkem lze ovládat až 3 zařízení (2 zařízení pomocí prozvonění, 1 zařízení pomocí zaslání SMS zprávy). Rovněž obsahuje vstup, který odesílá SMS zprávu (otevření krabice pohonu, násilné otevření brány atd.)
Pouhým prozvoněním z oprávněných / zaregistrovaných telefonních mobilních či pevných čísel na telefonní číslo vložené SIM karty lze ovládat relé na výstupu. Modul sám po prozvonění spojení zavěsí. Zavolání / prozvonění na vloženou SIM kartu je bezplatné. Kromě prozvonění lze modul ovládat i zasláním SMS zprávy (placená služba dle Vašeho mobilního tarifu).
Modul se jednoduše připojí k ovládácí jednotce pohonu brány či vrat jako by se bývalo připojilo běžné dálkové ovládání. Dodáváno již včetně měniče napětí - zdroje 24V AC na 12 V DC.

Významné funkce modulu:
- zařízení ovládají jen oprávněná čísla / libovolná čísla
- možnost ovládání jen jednoho relé: rychlé spínání pouze prvního relé, kdy modul nesleduje délku volání a zavěsí příchozí hovor ihned
- učící režim: aktivuje se stiskem tlačítka a potom snadno, pouhým prozvoněním, každé nové číslo uložíme do seznamu oprávněných. Toto je unikátní funkce!
- potvrzování: po akci na výstupním relé zavoláním potvrdí zpět / nepotvrzuje
- vstup odesílající SMS: 1) spojení vstupu odešle SMS na číslo správce (poplach, porucha ...) 2) stav vstupu lze zjistit na dotaz zasláním stavové SMS (např. chci vědět, zda je brána zavřená / otevřená)

Technické informace:
Frekvence: 900/1800 MHz
Napájení: 12 - 15 V
Teplotní rozsah: -10° C až +60° C
Odběr proudu: 25 mA v klidu / 500 mA při sepnutí všech 3 relé
Reléový výstup: 50 V / 1 A AC
Rozměry: 66 x 47 x 22 mm
Předmět :
Text :
Jméno :
Příjmení :
E-mail :

Kovo HH cz
Konfigurátor
Proč nakoupit u nás
Kontakty
  STUDIO H+H s.r.o.
Závodu Míru 306/184
360 17, Karlovy Vary
  IČO: 03522865
DIČ: CZ03522865

  Nejsme pouze e-shop a proto Vás zveme do naší vzorkové prodejny v Karlových Varech.

  Provozní doba:
  Po - Pá               8:00 - 16:00

  GPS a mapa
  50°15'19.484"N
12°49'33.776"E
Další zboží ?
  Chybí Vám v naší nabídce nějaký konkrétní výrobek z okruhů, které prodáváme? A chtěli byste jej zakoupit u nás díky výborným referencím ostatních zákazníků?


  Pak nám tedy zde napište a my se jej pokusíme pro Vás sehnat

© 2008 - 2017 
Všechna práva vyhrazena

Líbí se vám toto zboží? Řekněte o něm svým známým!

Sdílet:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.