Automatizace bran a vrat od výrobce Nice

Datum:29.9.2017

Italská Kvalita

Firma Nice vznikla na začátku 90. let v italském městečku Oderzo. Vyrábí a prodává automatizované systémy pro brány, garážová vrata, silniční závory, markýzy a rolety pro obytné, obchodní a průmyslové budovy, poplašné systémy. Ovládací elektroniku spojením inovační technologie a designu, aby nabídla maximální jednoduchost při používání.

Sídlo společnosti Nice v Itálii

Pohon posuvné brány Nice Robus 400/600/1000

Pohon Nice Robus nabízí spolehlivé řešení pro automatizaci posuvných bran a vrat. Jednotlivé díly pohonu jsou vyrobeny z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost.

Součástí pohonu je řídící jednotka se sběrnicí BlueBus, na kterou lze připojit až 15 zařízení, pomocí pouze dvou vodičů. Slouží jako úspora nákladů na kabeláž.

Výhodou těchto pohonů je vysoká kvalita, funkčnost, jednoduchá instalace a měkký dojezd. Další předností je možnost nastavení rychlosti a síly brány. Pro průchod chodců lze nastavit částečné otevření brány. Součástí je také teplotní senzor, který řídí výkon motoru v závislosti na klimatických podmínkách.

Na výběr máme pohony pro brány do hmotnosti 400, 600 a 1000 kg. Pohony jsou tedy vhodné i pro těžší privátní a průmyslové brány. V naší nabídce naleznete jak samostatné pohony, tak i celé sady. Aby byla zajištěna co největší bezpečnost, je součástí tohoto pohonu i detekce překážek a automatický reverzní systém. V sadě jsou navíc obsaženy i fotobuňky a výstražný maják.

Křídlová brána s pákovým pohonem Nice a výstražným majákem
[výstražný maják Era Light]


Pohon křídlové brány Nice Wingo 2024/3524

Pohon Nice Wingo slouží k automatizaci 1křídlových a 2křídlových bran. Stejně jako pohony Nice Robus, zajišťují kvalitu a dlouhověkost.

Pohony Nice Wingo nabízí možnost volit časový odstup křídel, částečné otevření křídel pro průchod chodců, výběr ze dvou možností (úplné otevření jednoho křídla nebo otevření obou křídel do poloviny dráhy) a automatické vyhledávání koncových poloh. Funkce stop ampér zastaví pohon, pokud je zatížen víc, než při běžném provozu. Zajistí tak bezpečný chod brány.

Pro 1křídlovou bránu si můžeme vybrat ze sad pohonů a příslušenství: Nice Wingo 2024 K1 (do 2 m a 200 kg), Nice Wingo 3524 K1 (do 3,5 m a 500 kg). U 2křídlových bran se parametry násobí, limity a sady jsou tedy: Nice Wingo 2024 K2 (do 4 m a 400 kg), Nice Wingo 3524 K2 (do 7 m a 1000 kg). V naší nabídce naleznete i samostatné pohony Nice Wingo 2024 a Nice Wingo 3524, které se mohou hodit např. pro nahrazení poškozeného pohonu.


Křídlová brána s lineárními pohony Nice
[provedení 2křídlové brány se solárním napájením]


Příslušenství vhodné pro pohony Nice Robus a Wingo


Dálkový ovladač Nice Inti 2

2kanálový dálkový ovladač pohonů Nice a snadno se programuje. Součástí balení je baterie a poutko pro uchycení na klíče.

Dálkové ovladače Nice INTI

[pomocí dálkového ovladače můžete ovládat všechny pohony od výrobce Nice]

Přejít na produkt


Bezpečnostní fotobuňky Nice EPMB a EPM

Fotobuňky Nice mají dosah až 30 m. Jsou určeny k montáži na zeď nebo ocelový sloupek. K fotobuňkám můžete přikoupit originální hliníkové sloupky.

Fotobuňky Nice EPMB jsou kompatibilní s pohony se sběrnicí BlueBus (Nice Robus, Run, Toona a Spin 23).

Fotobuňky Nice EPM jsou kompatibilní s pohony Nice Wingo, Road, Thor a Too.

Fotobuňky Nice EPM
[bezpečnostní fotobuňky prodáváme po párech]

Přejít na produkt

Přístupové čtečky čipů a karet Nice ETP a ETPB

Čtečka bezkontaktních karet a čipů Nice MOCARD a Nice HSB1 slouží jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití. Odolnost zaručuje robustní pouzdro z odolného hliníku.

Čtečka Nice ETP nahrazuje starší model Nice MOM a je s touto verzí plně kompatibilní.

Čtečka Nice ETPB, pro připojení na sběrnici BlueBUS, nahrazuje starší model Nice MOMB a je s touto verzí plně kompatibilní.

Čtečka čipů Nice ETPB a příslušenství
[v naší nabídce najdete bezkontaktní identifikační kartu Nice MOCARD a čip Nice HSB1]

Přejít na produkt


Programovací zařízení a diagnostika Nice O-VIEW

Multifunkční programátor s displejem umožňuje jednoduché naprogramování či diagnostiku závad u pohonů bran od výrobce Nice se sběrnicí BlueBus. Hodí se především pro montážní firmy a techniky, protože jim ušetří práci při častých instalacích bran.

Důležité funkce Nice O-VIEW:

 • jednoduché a intuitivní programování pohonů bran a vrat
 • multifunkční displej s joypadem (ovládacím tlačítkovým křížem)
 • automatické rozpoznávání zařízení v síti
 • zobrazování konkrétních konfigurovatelných parametrů pro každé zařízení
 • integrované hodiny se záložním zdrojem umožňují časování odesílání povelů
 • dodáváme včetně praktického držáku pro případ montáže na stěnu
 • 2úrovňová ochrana pomocí hesel

Nástroj na programování pohonů Nice O-View
Přejít na produkt


Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 8:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2023 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
;

Pomozte nám zlepšovat web - nastavení cookies

Pro co nejlepší zážitek z nakupování potřebujeme Váš souhlas se zpracováním cookies, tedy malých souborů, které se dočasně ukládají ve Vašem prohlížeči. Tyto soubory umožňují funkční vyhledávání, uložení produktů v košíku, pamatují si Vaše přihlášení a pomáhají nám přiblížit Vaše zájmy, abychom Vás neobtěžovali nevhodnou reklamou.