Automatizace bran a vrat od výrobce Nice

Datum:29.9.2017

Italská Kvalita

Firma Nice vznikla na začátku 90. let v italském městečku Oderzo. Vyrábí a prodává automatizované systémy pro brány, garážová vrata, silniční závory, markýzy a rolety pro obytné, obchodní a průmyslové budovy, poplašné systémy. Ovládací elektroniku spojením inovační technologie a designu, aby nabídla maximální jednoduchost při používání.

Pohon posuvné brány NICE ROBUS 400/600/1000

Pohon NICE ROBUS nabízí spolehlivé řešení pro automatizaci posuvných bran a vrat. Jednotlivé díly pohonu jsou vyrobeny z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost.

Součástí pohonu je řídící jednotka se sběrnicí BlueBus, na kterou lze připojit až 15 zařízení, pomocí pouze dvou vodičů. Slouží jako úspora nákladů na kabeláž.

Výhodou těchto pohonů je vysoká kvalita, funkčnost, jednoduchá instalace a měkký dojezd. Další předností je možnost nastavení rychlosti a síly brány. Pro průchod chodců lze nastavit částečné otevření brány. Součástí je také teplotní senzor, který řídí výkon motoru v závislosti na klimatických podmínkách.

Na výběr máme pohony pro brány do hmotnosti 400, 600 a 1000 kg. Pohony jsou tedy vhodné i pro těžší privátní a průmyslové brány. V naší nabídce naleznete jak samostatné pohony, tak i celé sady. Aby byla zajištěna co největší bezpečnost, je součástí tohoto pohonu i detekce překážek a automatický reverzní systém. V sadě jsou navíc obsaženy i fotobuňky a výstražný maják.


[výstražný maják Era Light]


Pohon křídlové brány NICE WINGO 2024/3524

Pohon NICE WINGO slouží k automatizaci 1křídlových a 2křídlových bran. Stejně jako pohony ROBUS, zajišťují kvalitu a dlouhověkost.

Pohony WINGO nabízí možnost volit časový odstup křídel, částečné otevření křídel pro průchod chodců, výběr ze dvou možností (úplné otevření jednoho křídla nebo otevření obou křídel do poloviny dráhy) a automatické vyhledávání koncových poloh. Funkce stop ampér zastaví pohon, pokud je zatížen víc, než při běžném provozu. Zajistí tak bezpečný chod brány.

Pro 1křídlovou bránu si můžeme vybrat z pohonů: 2024 (do 2 m a 200 kg), 3524 (do 3,5 m a 500 kg). U 2křídlových bran se parametry násobí 2. V naší nabídce naleznete jak samostatné pohony, tak i celé sady.[provedení 2křídlové brány se solárním napájením]


Příslušenství vhodné pro pohony ROBUS a WINGO


Dálkový ovladač NICE INTI-2

Dálkový ovladač (vysílač) pohonu brány NICE je snadno programovatelný. Kód ze stávajícího ovladače lze do něj totiž zkopírovat nebo nahrát z rádiové karty. Ovladač je kompatibilní se staršími ovladači NICE FLO2R-S, ON-2 a ON-4.

V naší nabídce ho můžete najít v 6 barvách. Dodáváme ho včetně baterie a poutka pro uchycení na klíče.


[pomocí dálkového ovladače můžete ovládat všechny pohony od výrobce NICE]Bezpečnostní fotobuňky EPMB a EPM

Fotobuňky Nice mají dosah až 30 m. Jsou určeny k montáži na zeď nebo ocelový sloupek. K fotobuňkám můžete přikoupit originální hliníkové sloupky.

Fotobuňky NICE EPMB jsou kompatibilní s pohony se sběrnicí BlueBus (ROBUS, RUN, TOONA a SPIN23).

Fotobuňky NICE EPM jsou kompatibilní s pohony WINGO, ROAD, THOR a TOO.


[bezpečnostní fotobuňky prodáváme po párech]Přístupová čtečka NICE ETBP

Čtečka bezkontaktních karet a čipů MOCARD a RFIDTAG slouží jak pro vnitřní, tak i pro venkovní použití. Odolnost zaručuje robustní pouzdro z odolného hliníku.

Čtečka NICE ETPB nahrazuje starší model MOMB a je s touto verzí plně kompatibilní.


[v naší nabídce najdete bezkontaktní identifikační kartu MOCARD a čip HSB1]Programovací zařízení a diagnostika NICE O-VIEW

Multifunkční programátor s displejem umožňuje jednoduché naprogramování či diagnostiku závad u pohonů bran od výrobce NICE se sběrnicí BlueBus. Hodí se především pro montážní firmy a techniky, protože jim ušetří práci při častých instalacích bran.

Důležité funkce NICE O-VIEW:

 • jednoduché a intuitivní programování pohonů bran a vrat
 • multifunkční displej s joypadem (ovládacím tlačítkovým křížem)
 • automatické rozpoznávání zařízení v síti
 • zobrazování konkrétních konfigurovatelných parametrů pro každé zařízení
 • integrované hodiny se záložním zdrojem umožňují časování odesílání povelů
 • dodáváme včetně praktického držáku pro případ montáže na stěnu
 • 2úrovňová ochrana pomocí heselNaše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po - Pá | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
© 2019 - 2021 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.