Anténa CAME TOP-A433N pro maják pohonu brány a vrat Came, 433 MHz
Kód položkyTOP-A433N
Skladem 3 ks, k odeslání dnes
Cena bez DPH397,-
Cena s DPH481,-
Přidat do košíku (ks):
Záruka24měsíců
VýrobceCAME
EAN8050456018007
Hmotnost0,22kg
  • Popis
  • Parametry
  • Příslušenství
  • Alternativy
  • Návody ke stažení
  • Video
  • Články
  • Dotaz na produkt
Popis
Came TOP-A433N
Technické informace:
  • Frekvence: 433 MHz
Parametry
Výrobce Came
Frekvence (MHz) 433
Anténa Volitelná
Související zboží
Držák CAME KIARO-S pro výstražný maják Came Kiaro
Kód položky:KIARO-S
163,-
135,- bez DPH
Skladem 4 ks, k odeslání dnes
EMOS RG 58/U - koaxiální kabel pr. 5 mm, pro připojení externí antény k pohonu brány a vrat, cena za 1 m
Prodejní délka: 1; Průměr: 5; Výrobce: EMOS;
Kód položky:2305058400
30,-
24,- bez DPH
Skladem 54 m, k odeslání dnes
Výstražný zábleskový LED maják k pohonu brány a vrat CAME KIARO-24LED, 24V
Anténa: Volitelná; Napájení: 24V AC; 24V DC; Přerušovač: Ano; Výrobce: Came;
Kód položky:KIARO-24LED
871,-
720,- bez DPH
Skladem 2 ks, k odeslání dnes
Výstražný zábleskový LED maják k pohonu brány a vrat CAME KIARO-LED, 230V
Anténa: Volitelná; Napájení: 230V AC; Přerušovač: Ano; Výrobce: Came;