Pohony křídlových bran CAME ATI a příslušenství

Pohony křídlových bran CAME ATI a příslušenství

Datum:11.6.2013

Italský výrobce firma CAME Cancelli Automatici S.p.A se řadí mezi přední světové výrobce automatizační techniky. Hlavním sortimentem firmy Came jsou pohony pro posuvné a křídlové brány, garážová vrata, parkovací zábrany, automatické závory a turnikety.
 
Rádi bychom Vám představili sérii pohonů Came ATI určený pro křídlové brány do maximální šířky křídla brány 3 metry (verze ATI-3000), do 5 metrů (verze ATI-5000) viz. obrázky 1 a 2. Při použití jednoho pohonu na každou stranu průjezdu se tak dá dosáhnout automatizace brány až do šířky průjezdu 6 resp. 10 metrů.
Robustní, kompaktní a spolehlivé – takto by se daly asi nejlépe charakterizovat tyto pohony, které jsou vhodné pro všestranné použití jak u privátních domů, tak i v průmyslových areálech.
 
Samozřejmostí je možnost připojení široké škály příslušenství k řídící jednotce pohonu. Z přístupových systémů jmenujme například klíčový spínač SET-E (obrázek č. 3), kódovou neosvětlenou klávesnici S-7000, kódovou osvětlenou klávesnici S-5000 nebo čtečku magnetických karet SEM-2, z bezpečnostních prvků pak signalizační bezpečnostní maják s úspornými LED diodami KIARO-LED nebo jeho verzi s xenonovou žárovkou KIARO-LXN či bezpečnostní fotobuňky série DIR konkrétně verze DIR-10 s dosahem 10 metrů či DIR-30 s dosahem 30 metrů.
 
Pokud je šířka křídla brány delší než 3 metry, doporučujeme vždy použít elektrický zámek Came Lock-81 s jednostrannou vložkou nebo Came Lock-82 s vložkou oboustrannou. Instalaci zámku na křídlo brány si můžete prohlédnout na obrázku č. 4. Pro dokonalé zajištění křídla brány doporučujeme použít koncový doraz brány společně s automatickou zástrčí např. FM-409 (obrázek č. 5).
 
Pohony Came ATI montuje naše firma již řadu let s minimálním počtem reklamací. Jednou z referenčních montážních akcí, kde naši firemní technici tento pohon použili, je i automatizace 2-křídlé brány na rozvodně ČEZ Horní Slavkov a Drmoul, z které jsme Vám přinesli některé obrázky.

Fotogalerie

Kovo HH cz
Konfigurátor
Proč nakoupit u nás
Kontakty
  STUDIO H+H s.r.o.
Závodu Míru 306/184
360 17, Karlovy Vary
  IČO: 03522865
DIČ: CZ03522865

  Nejsme pouze e-shop a proto Vás zveme do naší vzorkové prodejny v Karlových Varech.

  Provozní doba:
  Po - Pá               8:00 - 16:00

  GPS a mapa
  50°15'19.484"N
12°49'33.776"E
Další zboží ?
  Chybí Vám v naší nabídce nějaký konkrétní výrobek z okruhů, které prodáváme? A chtěli byste jej zakoupit u nás díky výborným referencím ostatních zákazníků?


  Pak nám tedy zde napište a my se jej pokusíme pro Vás sehnat

© 2008 - 2018 
Všechna práva vyhrazena

Líbí se vám tento článek? Řekněte o tom svým známým!

Sdílet:
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.