Ochrana osobních údajů

Datum:23.4.2019

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že všechny Vámi poskytnuté údaje v rámci objednávky nebo během komunikace se zákazníkem podléhají ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Veškeré osobní údaje jsou považovány za diskrétní, jsou přísně zabezpečeny a chráněny proti zneužití. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání výrobků, zboží a katalogů) a slouží také jen pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněné bankovním převodem.

Subjekt údajů dává souhlas ze zpracováním svých osobních údajů prodávajícím na dobu neurčitou za účelem zdárného procesu dodávky zboží. V případě nabídky obchodu a služeb má subjekt údajů právo písemnou formou či zasláním emailu z adresy, která je použita v registraci účtu, vyjádřit nesouhlas se zpracováním svých osobních údajů za tímto účelem a prodávající, jako správce těchto údajů, je nadále nebude pro tyto účely užívat. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Tudíž ani naši dodavatelé nemají možnost od nás Vaše data získat a oslovovat Vás vlastními "letákovými" akcemi.

Stránky tohoto e-shopu mohou být zapojeny v systému Sklik, Google Analytics, Google Adwords včetně asociovaných marketingových nástrojů, které však neshromažďují žádná osobní data, ani čísla bankovních karet ani neznamenává IP adresy apod. Návštěvník a nakupující toto bere na vědomí.


Naše prodejny
 • Prodejna a centrální sklad
  Závodu Míru 306/184
  360 17 Karlovy Vary - Stará Role
  Po - Pá | 8:00 - 16:00
 • Showroom stínicí techniky
  Moskevská 40
  360 01 Karlovy Vary
  Po, St, Čt | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
  Út, Pá | 9:00 - 12:00 / 12:30 - 16:00
© 2019 - 2022 KovoPolotovary.cz - všechna práva vyhrazena
;

Pomozte nám zlepšovat web - nastavení cookies

Pro co nejlepší zážitek z nakupování potřebujeme Váš souhlas se zpracováním cookies, tedy malých souborů, které se dočasně ukládají ve Vašem prohlížeči. Tyto soubory umožňují funkční vyhledávání, uložení produktů v košíku, pamatují si Vaše přihlášení a pomáhají nám přiblížit Vaše zájmy, abychom Vás neobtěžovali nevhodnou reklamou.